O Puchar Burmistrza Gminy Dukla

12 lipca 2009 na stadionie sportowym w parku przypałacowym w Dukli Ośrodek Kultury w Dukli zorganizował Turniej Klubów Sportowych i Stowarzyszeń o Puchar Burmistrza Gminy Dukla. W Turnieju uczestniczyło 8 drużyn : KS "Przełęcz" Dukli, LKS "Iwełka" z Iwli, LKS "Jasiołka" z Jaślisk, WKS "Beskid" z Równego, LKS "Zorza" w Łękach Dukielskich, ULKS "Huragan" z Jasionki, ULKS "Grodzisko" z Wietrzna, Zespół Oldbojów z Dukli. Wszystkie drużyny zaprezentowały bardzo ambitną, pełną woli walki postawę, dzięki czemu mecze były bardzo emocjonujące i dostarczyły widzom wielu wrażeń. Turniej wygrała drużyna ULKS "Huragan" Jasionka. Drugie miejsce zajął LKS "Zorza" z Łęk Dukielskich. Trzecie miejsce wywalczyła sobie drużyna LKS "Iwełka z Iwli. Na czwartym miejscu znalazła się drużyna WKS "Beskid" Równe. Organizator turnieju przyznał nagrody rzeczowe - komplety koszulek i spodenek sportowych. Zwycięzcom gratulujemy.

2009-07-24