Konkurs świąteczny rozstrzygnięty

Już od wielu lat Ośrodek Kultury w Dukli jest organizatorem konkursu świątecznego pn. "Pisanka, kraszanka, malowanka". W tym roku na konkurs wpłynęło 145 prac. Komisja w składzie: Krystyna Boczar-Różewicz, Małgorzata Walaszczyk-Faryj i Norbert Uliasz po obejrzeniu wszystkich prac, przyznała nagrody i wyróżnienia w poszczególnych kategoriach konkursowych.

Kat. Pisanka:
1. miejsce - Danuta Patlewicz - Lipowica, 2. - Dorota Baran - Gimnazjum w Dukli

Kat. Palma Wielkanocna:
1. miejsce - Weronika Bałon - Gimnazjum w Równem  i  Aleksandra Staroń - Szkoła Podstawowa łęki Dukielskie , 2. - Anna Żurawska i Izabela Szczepanik - Szkoła Podstawowa w Równem, 3. - Patrycja Marszał - Szkoła Podstawowa w Głojscach, wyróżnienie - Anna Jakimczuk - Gimnazjum w Dukli

Kat. Koszyk Wielkanocny:
1. miejsce - Bartłomiej Lelko - Szkoła Podstawowa w Tylawie, 2. - Mateusz Borek - Szkoła Podstawowa w Równem, 3. - Ilona Salwa - Szkoła Podstawowa w Tylawie, wyróżnienie - Patrycja Buczek - Gimnazjum w Dukli

Kat. Stroik Wielkanocny:
1. miejsce - Dorota Penar - Gimnazjum w Równem, 2. - Angelika Dudzińska - Szkoła Podstawowa w Równem i Kaja Wrzecionko - Gimnazjum w Dukli, 3. - Patrycja Bałon - Szkoła Podstawowa w Równem, wyróżnienie - Katarzyna Kluk - Szkoła Podstawowa w Równem i Brygida Wierdak - Szkoła Podstawowa Łęki Dukielskie

Kat. Inne:

1 miejsce - Marlena Łajdanowicz - Gimnazjum w Dukli, 2. - Koło Plastyczne - Szkoła Podstawowa w Wietrznie, 3. - Gimnazjum w Jasionce - praca zbiorowa i Tomasz Uliaszyk - Gimnazjum w Równem, wyróżnienie: Martyna Twardzik - Szkoła Podstawowa w Dukli, ŚDS Cergowa, Ilona Salwa - Szkoła Podstawowa w Tylawie, Norbert Bazan - Gimnazjum w Dukli, II klasa ze Szkoły Podstawowej w Wietrznie, Szczurek Wojciech - Szkoła Podstawowa w Dukli, Weronika Jakieła - Podstawowa w Dukli.

Zwycięzcom i uczestnikom konkursu gratulujemy.

Małgorzata Walaszczyk - Faryj

2011-04-21