Dla mieszkańców Dla biznesu Dla turystów Projekty i inwestycje
 

baner-dustaw

baner-mpolski

Dzień Rodzinny w ZSP w Tylawie14 czerwca 2010 r w Zespole Szkół Publicznych w Tylawie odbyło się uroczyste zakończenie drugiego etapu projektu współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego "Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy".

Uczniowie klasy pierwszej pod kierunkiem wychowawczyni R. Morawskiej przedstawili inscenizację utworu Marii Kownackiej "Za co kochamy nasze mamy?" przygotowaną z okazji Dnia Rodziny. W utworze wykorzystano teatrzyk kukiełkowy oraz pacynki, które szkoła otrzymała jako pomoce dydaktyczne rozwijające zdolności i umiejętności uczniów w zakresie inteligencji językowej. W pokazie umiejętności uczestniczyli: dyrektor szkoły Aleksander Kosior, nauczyciele, rodzice, dziadkowie, uczniowie klasy II, III oraz oddziału przedszkolnego i pięciolatków, które w przyszłym roku szkolnym rozpoczną trzecią edycję realizowanego projektu. Dzięki projektowi, najmłodsi uczniowie naszej szkoły mogli rozwijać naturalne zdolności i umiejętności w specjalnie zorganizowanych Ośrodkach Zainteresowań Dziecięcych. Na zakończenie pierwszoklasiści otrzymali w nagrodę mini pacynki, będące pamiątką uczestnictwa w programie " Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy".

Zajęcia pierwszaków dobiegły końca, szkoda, bo świetnie wspólnie bawiliśmy się. Życzymy naszym młodszym kolegom, którzy w przyszłym roku szkolnym będą realizować trzeci etap projektu "Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy", równie interesujących, ciekawych i rozwijających zajęć.

2010-06-28

 

Gmina Dukla
ul. Trakt Węgierski 11, 38-450 Dukla
e-mail: gmina@dukla.pl

Urząd Miejski w Dukli
ul. Trakt Węgierski 11, 38-450 Dukla
tel.: 13 432-91-00, fax: 13 433-10-11

Transgraniczna Informacja Turystyczna
ul. Trakt Węgierski 11, 38-450 Dukla
tel.: 13 433-56-16

Biuletyn Informacji Publicznej Urzad Miejsci w Dukli

Deklaracja dostępności

© 2016 Urząd Miejski w Dukli. Wszystkie prawa zastrzeżone.