Maraton dla Dominika

II Dukielski Charytatywny Maraton ZUMBY

6 lipca br., w ramach corocznych obchodów Dni Dukli na hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbył się w godz. od 15.00 do 18.00 II Charytatywny Maraton Zumby. Organizatorami imprezy byli: Dukielska Sekcja Zumby z paniami: Eweliną Borek - Kozubal, Sabiną Okońską- Majdosz i Anetą Cyran na czele, a także Szkolne Koło Caritas, działające przy ZSP w Równem. W maratonie wzięło udział około 100 osób.

Szczególne podziękowania należą się wspaniałym instruktorom, którzy nieodpłatnie zgodzili się dzisiaj dla nas zatańczyć. Są to: Marzena Adamik - Dukla, Edyta Zakrzewska - Sanok, Paulina Korga - Dębica, Paulina Fałat-Kosiek - Krosno, Katarzyna Przepiórka-Caputa - Jasło, Marek Duda - Stalowa Wola, Adam Możdżer - Stalowa Wola, Gabriela Michalska - Jasło. W czasie imprezy udało się zebrać ponad 4 000 złotych.

Całkowity dochód z imprezy przekazany zostanie na rehabilitację Dominika, który w wyniku nieszczęśliwego wypadku złamał kręgosłup. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego by maraton się odbył.

Wydarzenie zostało objęte patronatem medialnym przez: Radio Rzeszów, TVP Rzeszów, DPS, Podkarpacie, portale: www.edukla.pl, www.terazkrosno.pl

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego by maraton się odbył.

Sponsorzy II Maratonu ZUMBY w Dukli:

1. Podkarpacki Bank Spółdzielczy w Sanoku
  2. Agencja Reklamy - LP - Rzeszów.
  3. Autoryzowany Salon Sprzedaży Stolarki "Vetrex"- okna, drzwi, rolety bramy - Jasło, Przemysłowa 7.
  4. MOSIR Dukla
  5. Gabinet Kosmetyczny Uroda - Sabina Okońska - Majdosz
  6. Firma "Wosana" - woda "Mama i ja"
  7. Firma "Zamex"
  8. Salon Fryzjerski - Diana Maj
  9. Kwiaciarnia "Nina"
  10. Power Dance Studio - Marzena Adamik
  11. Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazownictwa im. Ignacego Łukasiewicza w Bóbrce.
  12. Green Steam - Mobilna Myjnia Parowa - Robert Majdosz
  13. DJ Błażej
  14. Technika grzewcza i sanitarna - Krzysztof Roś Jasło ul. Przemysłowa 7
  15. Wojewódzki ośrodek koordynujący populacyjne programy wczesnego wykrywania raka piersi oraz profilaktyki i wczesnego wykrywania raka szyjki macicy z Rzeszowa.
  16. Firma Jubilerska Waldemar Brożyna - Dukla
  17. Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie